تولید و طراحی اپلیکیشن اندروید

سهولت دسترسی به موبایل هوشمند به عنوان ابزاری با کاربردهای فراوان، سازمان‌ها و شرکت‌های پیشرو را بر آن داشت تا جهت افزایش بهره‌وری و نیز افزایش سود، سازمان و کسب و کار خود را با پلتفرم موبایل بیشتر هماهنگ کرده تا فرصت‌های موجود در آن را زودتر از رقبا استفاده و به کار گیرند.

بعد از فرآگیر شدن شبکه‌های اجتماعی و سامانه‌های پیامک انبوه و با توسعه سیستم عامل‌های اندروید و استفاده از آنها، سازمان‌ها و کسب و کارها به دنبال استفاده هر چه بیشتر از این بسترها رفته تا با ساخت برنامه اندروید از این پلتفرم به صورت کاملا تخصصی و کاربردی جهت محقق کردن اهداف سازمانی و شرکتی خود استفاده نمایند.

تکشو نیز در این مسیر، بیش از ۱۰ سال در کنار سازمان‌ها و شرکت‌ها بوده و حال بعد از یک دهه تجربه و طراحی اپلیکیشن اندروید انواع راهکارهای مناسب و نوین نرم افزاری برای گوشی‌های اندرویدی را با درک صحیح از نیازهای مشتریان ارائه می دهد.

طراحی برنامه اندروید

از ویژگی های بارز اپلیکیشن های تولید شده توسط تکشو

تکشو در طراحی اپلیکیشن موبایل و ساخت نرم افزار از مونو فریم وورک اندروید و ابزار Xamarin بهره می برد

طراحی منعطف و کاربر پسند

مهم نیست برنامه ما روی یک گوشی کوچک نصب یا روی یک تبلت بزرگ نصب شود، برنامه های ما برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شده و ایجاد کننده ی یک حس خوب برای مخاطبین باشند.

تولید منطبق با نیاز

تکشو همیشه سعی کرده با درک صحیح از نیازهای مشتریان، راهکارهای مناسب و نوین به آنها پیشنهاد دهد و محصولاتی را ارائه دهد که بهترین گرافیک کاری و زیبایی منحصر به فردی را داشته باشد.

آخرین تکنولوژی ها

با توجه به تغییرات سریع فن‌آوری‌ها، تیم مهندسی تشکو سعی می‌کنند از آخرین تکنولوژی‌های موجود استفاده و با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما فراهم کنند.

خدمات و پشتیبانی مستمر

با تیم متخصص تکشو این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

مشتریان ما

تعدادی از شرکت ها و موسساتی که از تکشو خدمات دریافت کرده اند

تکشو ارائه دهنده خدمات نوین فناوری اطلاعات

برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.