درباره تکشو

درباره تکشو

خدمات اصلی تکشو طراحی سایت و نرم افزار های اختصاصی و تهیه و توسعه اپلیکیشن های موبایل و تبلت از جمله نرم افزارهای کاربردی و عملیاتی، کاتالوگ ها و سیستمهای اطلاع رسانی به عنوان مرجع این بازار می باشد.
فهرست مشتریان ما بیانگر این است که جامعه ما به صورت پویا درحال سیر تکاملی به سوی استفاده از تکنولوژی های نوین می باشد. جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است و تکشو با نگرشی هوشمندانه پرچم دار این تحول بوده و به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه علوم جدید و به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد.
اعضا مجموعه تکشو از دانش فنی بسیار بالایی در سطح کشور برخوردار می باشند. این افراد توان تحلیل، طراحی، پیاده سازی و کد نویسی حرفه‌ای در سیستم عامل‌های مختلف کامپیوتر و موبایل را دارا هستند.
همچنین با وجود کارشناسان متخصص در زمینه هوش مصنوعی و سخت افزار، دانش فنی و توانایی طراحی و ساخت ابزارهای مورد نیاز جهت ارتباط با سایر وسایل الکترونیکی نیز توسط این شرکت فراهم می‌باشد.
تکشو در طراحی و تولید نرم افزارهای موبایل برای مشتریان خود از قابلیت ها و توانایی های مختلف سیستم عامل اندروید به بهترین شکل ممکن بهره برده تا از این طریق برتری دانش فنی بکار رفته در محصولات نرم افزاری خود را نسبت به سایر تولید کنندگان برتری دهد و همینطور اینکه از حداکثر کارایی های این سیستم عامل ها برای بهره مندی هرچه بیشتر مشتریان و کاربران خود گام مهمی برداشته باشد.

برخی از توانمندی های تکشو

خدمات موبایل

تهیه و توسعه اپلیکیشن های موبایل و تبلت از جمله نرم افزارهای کاربردی و عملیاتی، کاتالوگ ها و سیستم اطلاع رسانی

طراحی وب سایت

شامل طراحی و ساخت وب سایت و همچنین راه اندازی وب سرویس های اینترنتی و سامانه های یکپارچه مالی تحت وب

طراحی نرم افزار

طراحی و توسعه نرم افزار سفارش مشتری با امکانات ارتباط با وب سایت و نرم افزار های موبایل و کلود سرورها

قطعات الکترونیک

انواع نرم افزار ها و برنامه های پروگرمری، طراحی و انجام پروژه، روباتیک، انواع سنسورها و انواع قطعات الکترونیکی

مشتریان ما

تعدادی از شرکت ها و موسساتی که از تکشو خدمات دریافت کرده اند