توسط: مدیر سایت در: مهر ۱۳, ۱۳۹۶ در: اخبار و اطلاعیه ها نظر: 2

سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد.

امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ….. شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.

بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.

چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود.
این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت و تمام این صحبت ها از صفحه نمونه کارهای تکشو قابل مشاهده می باشد.

Trackback URL: http://soft.tecsho.com/579/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%af-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%85/trackback/

2 نظر:

 • احسان ابراهیمی
  اسفند ۰۵, ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر
  با تشکر از مطالب خوبتون؛
  لطفا هزینه‌ی طراحی و هزینه‌ی کل ایجاد یو وبسایت رو اعلام کنین.
  ممنون.🙏

  پاسخ
  • مدیر سایت
   اسفند ۰۷, ۱۳۹۷

   باسلام
   بسته به نوع وب سایت متفاوت می باشد
   لطفا با شماره های شزکت تماس بفرمایید

   پاسخ

ارسال پاسخ:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *